دانلود آهنگ جدید   دانلود آهنگ جدید   
راهنماي نكات فني در طراحي كارت ويزيت  طراحي كارت ويزيت طراحي كارت ويزيت .

طراحي كارت ويزيت

راهنماي نكات فني در طراحي كارت ويزيت

1- ابعاد : به طبع كارت ويزيت ها را در ابعاد متفاوتي چشم ايد، اما دو اندازه استاندارد و روتين 48x55 ميليمتر و 90x60 ميليمتر هستند . پس با دقت به نياز خويش سايز مدرك پباده سازي را در لحاظ بگيريد .  طراحي كارت ويزيت
2- مود رنگ : در صورتي كه كارت ويزيت را براي چاپ افست در حيث داريد، مود رنگ را مطلقا CMYK انتخاب فرماييد . در صورتي كه چاپ ديجيتال تعيين شماست، از هر دو مود رنگ RGB و CMYK مي توانيد استفاده نماييد . 
3- رزولوشن يا دقت تصوير : حتما، مسلما و به طبع رزولوشن گواهي پباده سازي كارت ويزيت را چه براي چاپ افست و چه براي چاپ ديجيتال مي بايست 300 pixel/inch باشد؛ در غير اين صورت خروجي چاپ از كيفيت مطلوبي برخوردار نخواهد بود . 


4- مارجين يا اين كه مسافت برش : هنگام انجام امور مربوط به ليتوگرافي، تمام كارت هايي كه مي بايست چاپ شود، در يك شيت (كاغذ بزرگ) قرار مي گيرد . پس از چاپ تيغه اي جهت برش و خرد كردن برگه و قطع كردن هر كارت ويزيت استفاده مي شود كه با غلط در برش يار ميباشد . براي اجتناب از اين امر، هنگام طراحي كارت ويزيت به ميزان 3 ميليمتر ضرورتا و 5 ميليمتر ترجيحا از چهار طرف را به عنوان خطاي برش لحاظ فرمائيد و هرگونه متن و طرح و عكسي كه بايد صورت كامل آن نگهداري شود در اين منطقه قرار ندهيد . 


برچسب: طراحي كارت ويزيت،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۳:۵۹ توسط:businesscard موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :