دانلود آهنگ جدید   دانلود آهنگ جدید   
 طراحي كارت ويزيت طراحي كارت ويزيت .

طراحي كارت ويزيت

طراحي كاتالوگ، جايي براي جولان دادن رنگ برند شما

همان طور كه مي دانيد يكي از مشخصه هاي مهم هويت مارك كه بسيار در القاي احساسات نسبت به خدمات و محصول ها اسم تجاري مي تواند اثر گذار باشد رنگ سازماني برند است .
گزينش رنگ برند يك موضوعي علمي مي‌باشد و از قوانيني و قواعد با اهميت برندسازي و زيباشناسي تبعيت مي نمايد . البته يكي از شايسته طراحي كاتالوگ  ترين فرصت ها براي به چهره كشيدن رنگ برند در اذهان مشتريان، اقلام چاپي برند و بخصوص در طراحي كاتالوگ هاي تبليغاتي است .
پس در كاتالوگ ها و بروشور ها با هوش و زيرك خوي فرماييد . از تنوع رنگي بدون شك بپرهيزيد و اطراف را گشوده نماييد تا رنگ مارك به نيكي چشم شود . در‌صورتي‌كه برند شما تك رنگ ميباشد مثلا قرمز، براي اين كه مبتلا يكنواختي نشويد و فضايي كسل كننده را به وجود نياوريد رنگ متضادي را به ياري رنگ مارك بياوريد اما نه به توان رنگ داراي اهميت .به عنوان مثالمي توانيد بوات ها را با رنگ آبي رنگ فعاليت فرمائيد و …همچنين به كار گيري بي خط مش از رنگ مارك مي تواند اثرگذاري رنگ را كاهش داده و باعث زدگي مخاطب شود پس مراقب باشيد با تكرار بي رويكرد مخاطبانتان را كلافه نكنيد .
همينطور مي توانيد برخي صفحه هاي را تماما به رنگ برندتان درآوريد ولي با حجم بسيار يه خرده از متن .به عنوان مثال دو ورقه روبروي نيز را رنگ يك دست قرمز‌رنگ نماييد و داخل آن شعار برند را بنويسيد .
جاي قابل قبولي را براي طراحي لوگو برند در كاتالوگ تعبيه كنيد . لوگو و نماد مارك را روي جلد در نقاط طلايي صفحه قرار داده و روكشي از يووي موضعي در چاپ براي آرم بصري برندتان در حيث بگيريد .


برچسب: طراحي كاتالوگ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۷:۳۶ توسط:businesscard موضوع:

چرا كسب و كارهاي كوچك از كارت ويزيت استفاده نمي كنند؟

بسياري از كسب‌­وكارهاي كوچك، در ابتداي فعاليت ممكن است كه استدلال قانع كننده‌­اي براي چاپ كارت ويزيت نداشته باشند و چه بسا چندان چاپ آن­ها را حتمي ندانند . ولي به هر اكنون دير يا زود به اين خطا پي مي­برند . به خصوص در‌صورتي‌كه قصد نداشته باشند كه مبلغ متعددي را صرف تبليغات كنند، احتمالاً گزينه‌­هاي متعددي را پيش رو نخواهند داشت . از اين رو، طراحي و چاپ يك كارت ويزيت مخصوص با نام و نشان تجاري كسب­‌وكار خود، قطعاً يك عدد از شايسته ترين اين گزينه‌­هاي مو جود مي باشد . طراحي كارت ويزيت
كسب و كارهاي كوچك نياز با اهميت به چاپ كارت ويزيت دارند .در شراي مالك يك كسب‌­وكار كوچك مي‌باشيد كه به طراوت به تفكر پباده سازي و چاپ كارت ويزيت افتاده‌­ايد، اولين گام اين مي‌باشد كه تمپليت كارت ويزيت خود را گزينش فرمائيد . ولي استعمال از تمپليت­‌ها لازم نميباشد . اما در صورتيكه به قسم معروف نمي­خواهيد «چرخ را از اوليه ابداع كنيد»، بهتر است كه از طراحي­‌هاي آماده‌­اي كه در فضاي وب و مجموعه‌­هاي متفاوت وجود دارد، به كار گيري فرماييد . مطمئناً به كار گيري از اين تمپليت­‌هاي آماده، شما را يكسري قدم جلوتر مي­اندازد . همچنين اصلاً حتمي نمي باشد كه نگران يكنواختي پباده سازي كارت ويزيت خويش باشيد . چرا كه مي­توانيد تمپليت­ زمينه به كار گيري خويش را تا هر ميزان كه صلاح بدانيد، تغيير‌و تحول دهيد و شخصي‌­سازي فرماييد .
چراطراحي كارت ويزيت براي كسب‌و‌كارهاي كوچك مي بايست پيدايش باشد؟ چراپباده سازي كارت ويزيت براي كسب‌و‌كارهاي كوچك مي بايست پيدايش باشد؟ اگر قصد چاپ يك كارت ويزيت مؤثر و تأثيرگذار را داريد، ابتدا بايستي پارامترهاي مختلفي را كه بر اثربخشي آن تأثير مي­گذارد، شناسايي كند . در واقع، كارت ويزيت شما بايد به گونه‌­اي طراحي شود كه فقط با يك نگاه به آن، بتوان به يك ذهنيت كلي از كسب و كارتان دست يافت . كارت ويزيت­‌هاي غالب كنوني، معمولاً ابعادي در حدود 90 در 60 ميلي­متر دارا‌هستند . شايد اين بعدها به نظرتان كوچك بيايد . ولي به حافظه داشته باشيد كه كارت ويزيت قرار نمي باشد كه كسب‌و‌كار شما را به طور بدون نقص به مخاطبان معرفي كند . با اين حال، براي هر چه خوبتر نشان دادن يك تصوير كلي از كسب و كارتان مي­توانيد پارامترهايي همچون شكل، اندازه، برگه چاپ و متن آن را به بهترين نحو ممكن گزينش كنيد . در ادامه ويژگي­هاي يك كارت ويزيت مؤثر را با دقت بيشتري بررسي مي­كنيم .
9 نكته حياتي كه شايسته ترين طراحان كارت ويزيت آن را رعايت مي نمايند .درچاپ كارت ويزيت: هدف ها شركت خويش را دنبال كنيد كارت ويزيت شما بايد طوري پباده سازي و چاپ شود كه پس از مطالعه آن، نام و انگيزه كسب­وكار شما به طور واضح براي مخاطب تداعي شود . براي مثال، در حالتي كه شما مالك شركتي هستيد كه ادعا مي­كنيد دوستدار محفظه زيستيد و با آلودگي آن نبرد مي­‌كنيد، كارت ويزيت شما بايستي اين منطبق با اين ادعاها باشد . پس بايد چاپ آن با به كارگيري از مواد ارگانيك و قابل بازيافت باشد و همينطور رنگ و نمادهاي بر روي آن نيز مؤيد اين زمينه باشد . از سوي ديگر، در صورتيكه شما دارنده يك زمين بازي خردسالان هستيد، بايد كارت ويزيتي پباده سازي فرمائيد كه قضيه پسند گروه­هاي سني قضيه لحاظ باشد و از رنگ­هاي شاد و نوشته‌­هاي كاملاً خوانا استفاده نمائيد .
نكاتيبراي تهيه و تنظيم يك كارت ويزيت مخاطب محورنكاتيبراي تنظيم يك كارت ويزيت مخاطب محور به ذوق وسليقه مخاطب اعتنا نمائيد . در هنگام توصيه يا اين كه طراحي و چاپ كارت ويزيت، مخاطب و خواسته‌هايش را هميشه به ياد داشته باشيد . براي مثال، كارت ويزيتي كه براي جذب مهندسان به كارگيري مي­شود، متفاوت هست با آن­چه به هدف جلب حسابداران طراحي گرديده مي باشد .


برچسب: طراحي كارت ويزيت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۵:۳۶ توسط:businesscard موضوع:

كارت ويزيت، معرف هويت برند

پباده سازي كارت ويزيت به‌گونه‌اي است كه مشتريان با نگاه اول مي توانند درباره شركت شما قضاوت كنند . بدين ترتيب رعايت اصول در طراحي كارت ويزيت مضاعف حائز اهميت است .ازجمله اصول و نكاتي اساسي كه بايستي در كارت ويزيت رعايت شود:

كارتويزيت خاص
 طراحي كارت ويزيت
سايز
گذشته از استارت پباده سازي كارت ويزيت بايستي سايز آن را مشخص نماييد . سايز معمول براي كارت ويزيت 8 .5_4 .8 يا اين كه 9_6 ميباشد .


كيفيت
براي اينكه كيفيت نيكي در نقطه نهايي عمل داشته باشيم dpi آن حتماً بايد 300 باشد . همچنين پباده سازي كارت ويزيت مي بايست بر اساس cmyk باشد و به‌هيچ‌عنوان تنظيمات خود را بر روي RGB نگذاريد . درصورتي كه طراحي كارت ويزيت را با RGB انجام دهيد هرچقدر نيز كه از رنگ‌هاي خود راضي باشيد درنهايت بعد از چاپ رنگ طرح چيز متفاوتي خواهد بود .


عدمبه كار گيري از خط حاشيه:به‌هيچ‌عنوان از خط كناره در كار خويش به كار گيري نكنيد . در طرح اول خوشگل به لحاظ مي رسد ولي هنگام برش به خاطر خطاي برش كه وجود دارد . ممكن است اين لبه در فضا يكسان نباشد و سبب نقص در كارت شود .
به كارگيرياز رنگ مناسب در پباده سازي كارت ويزيت:تعيين رنگ در هر طراحي تأثير بسزايي خواهد داشت درواقع رنگ يكي از قدرتمندترين موادتشكيل دهنده پباده سازي براي كارت ويزيت و ديگر ابزار بازاريابي مي باشد و استدلال آن اين هست كه منش برقراري ارتباط با تماشاچي و مشتري فارغ از هيچ‌گونه روابط پيشين است؛ و زمينه‌ساز ساخت روابط آينده خواهد بود؛ و لازم به ذكر هست كه اين ارتباط غيرشفاهي مي‌باشد پس بايد دوچندان توانا و تأثيرگذار باشد و ما مي بايست در طراحي كارت ويزيت مربوط به شغل ها متعدد از رنگ‌هاي منحصربه‌فرد استفاده كنيم .
در ضمن رنگ‌هاي چشمگير مي تواند اعتنا افراد را به كارت شما ارتقا دهد . اما در لحاظ داشته باشيد كه به كار گيري از آنان به‌سادگي و زيبايي طراحي كارت ويزيت شما لطمه نزند .


طراحيكارت ويزيت

فونت:
اعتنا نمائيد در كارت ويزيت خود از چه فونت‌هايي استفاده مي‌كنيد . بعضي از فونت‌ها براي شغل هاي خاصي ميباشند و اصلاً مناسب يك كارت ويزيت عالي نيستند . براي نمونه فونت ترافيك براي تبليغات محيطي (بنر، تابلوهاي تبليغاتي و . . .) كه در مكان‌هايي كه گذر ماشين است مي باشد و به‌هيچ‌عنوان براي استفاده در كارت ويزيت سفارش نميشود .


خوانابودن متن:يك عدد از مهم ترين فاكتورها در پباده سازي كارت ويزيت كه گهگاه زمان ها سعي آن را از في مابين مي برد خوانا نبودن نوشته‌هاي روي كارت هست . مشتريان نبايد براي خواندن آدرس، شماره تلفن يا اين كه پست الكرونيكي با خلل مواجه شوند؛ و اين اختلال هنگامي به وجود مي آيد كه بين رنگ زمينه و متن روي كارت تفاوتي وجود نداشته باشد؛ و يا اين كه اين كه به خاطر كوچك بودن سايز نوشته يا اين كه استفاده نامناسب از سايه‌ها يا افكت‌ها سبب مي شود اطلاعات بر روي كارت ناخوانا شوند .
همينطور در طراحي خويش مي بايست در نظر داشته باشيم كساني كه عينكي ميباشند يا اين كه پيرچشمي دارا هستند بتوانند به‌راحتي داده ها كارت را بخوانند .


چاپكارت ويزيت

يكي از نكاتي كه حتماً مي بايست رعايت شود اين است كه كليه اطلاعات داراي اهميت را در كارت قرار دهيد و تمام داده ها موردنياز مشتريان را در طراحي كارت ويزيت خويش حيث فرماييد .مهمترين مطالبي كه بايستي حتماً در آن قرار دهيد عبارت‌اند از:1-نام شركت: نامي كه مشتريان شما‌را با آن مي شناسند و يا شما ترجيح مي‌دهيد به آن اسم شناخته شويد .
2-زمينه كاري: داده ها قابل قبولي از مسئله كاري خود و توليدات يا سرويس ها ارائه‌شده توسط شركت را در پباده سازي كارت ويزيت قرار دهيد سعي كنيد تفاوت خويش را با بقيه رقبايتان در جمله‌اي كوتاه بيان فرماييد .
3- اطلاعات تماس: شماره تماس، آدرس، ايميل، آدرس وب سايت و شبكه‌هاي اجتماعي از مهم ترين آن‌ها مي‌باشند .
 طراحي كارت ويزيت

بخش آخرين و اساسي عمل ذخيره صحيح فولدر مي‌باشد . ذخيره تصوير با فرمت jpg يا pnj ممكن مي باشد حاشيه‌ها راكمي بي‌كيفيت كند پس بهتر ميباشد فولدر را به‌صورت لايه باز و يا اين كه پسوند TIFF ذخيره كنيد كه از كاهش كيفيت ان خودداري شود .


برچسب: طراحي كارت ويزيت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۹:۵۲ توسط:businesscard موضوع:

براي طراحي بروشورها بايد چه نكاتي را رعايت كرد؟

بروشورها در اصل كتابچه هاي كوچكي ميباشند كه صاحبان كمپاني ها و فروشگاه ها با به كار گيري از آن ها محصول ها و سرويس ها خود را به مشتريان ارائه مي دهند و در اصل يك گونه شناسنامه ي محصول محسوب مي شوند كه در آن توضيحاتي يگانه جنس داده مي شود .  طراحي كارت ويزيت
1-ابعاد طراحي كارت ويزيت پباده سازي بروشورها : در ابعادبروشور محدوديتي وجود ندارد و مي بضاعت از هر مقدار كه دوست داشتيد چاپ كنيد .عموما از بروشور براي تبليغاتي كه دست مخاطب مي برسد به كار گيري مي شود و تعدادش اكثرا انبوه مي باشد ،ولي براي سناريو فعاليت و خدمات و توليد ها در كمپاني ها و نمايندگي ها مي بايست از كاتالوگ به عمل گيري كرد .كاتالوگ ها عموما سواي نقص تر و متن هاي بيشتري دارا مي‌باشند اما در بروشورها كه بخش اعظم زمان ها در كاغذهاي گرم ذيل زده مي شوند توضيحات مختصرتري داده مي شود .گهگاه بعضي بروشورها قابليت گسترش و گسترش دارا‌هستند يعني به مدل اي طراحي مي شوند كه در ظاهر اندازه ي 10*10 مي باشند اما وقتي آن ها را باز مي فرماييد در اصل با بروشوري با بعد از آن ها 20*20 روبرو مي گرديد كه نوشته و توضيحات بي نقص تري دارااست . 
در بروشورها مي بايست پباده سازي ها بي آلايش اما خوشگل و جالب باشد تا هرچه بيشتر مشتري را به خويش جذب نمايد و مخاطب با ديدن بروشور ميل و رغبتي براي قرائت نوشته و مطلب آن داشته باشند .گهگاه در يك بروشور فقط يك عكس و يك خصوصي توضيح كوتاه و به جا از آن تبليغي زيبا و به ياد ماندني به وجود مي آيد،اما گهگاه هم بروشوري تعداد زيادي طراح را در خود جا داده اما مراد و مفهوم را به خير و خوبي و خير و خوبي نمي رساند و جذبه اي ندارد .در اصل پباده سازي بروشور به سليقه و ذوق ي كار فرما هست كه مي تواند طراح از انواع مدني ، سه لتي، يا اين كه پنج لتي و شش لتي به كارگيري كرد كه هر كدام از آن ها طرفداراني براي خود دارا هستند . 
3-جلد بروشور: صفحاتي كه به تيتر جلد بروشور مي باشند بايذ رنگ و طرح جالب تري داشته باشند وسعي شود از عكس هاي با كيفيت براي جلد استعمال شود تا هرچه بخش اعظم مخاطب را به خويش جذب كند .همت فرمائيد از كاغذهاي براق و گلاسه به كارگيري كنيد تا بروشورزيباتر به حيث رسد . 
4- ترتيب حق حق اولويت نوشته ها در طراحي بروشورها مطالبي كه مي خواهيد در بروشور بياوريد را مدل بندي نماييد و به تر تيب حق تقدم آن ها را روي جلد و يا اين كه در برگه هاي زيرين جايگزين نماييد ؛دقت داشته باشيد از تاليف مطالب دوچندان روي جلد خودداري فرمائيد و سعي نمائيد مطالب روي جلد كوتاه و كاربردي باشد به تيتر نمونه اسم مارك و نوع ساخت ها و يا سرويس ها را مي توانيد به صورت تيتر بياوريد و يا اين كه اين كه يك عدد از محصول ها را به فيس عكس با كيفيت روي جلد بگذاريد و اسم شركت و نشاني و تلفن را ذكر فرماييد سپس در صفحه هاي زيرين توضيحاتي بدهيد .البته همه ي بروشورها تعدادي لتي نيستند بلكه گهگاه به صورت تك برگ نيز منتشر مي شوند كه توضيحات و متن هاي مختصري دارااست .واجب به ذكر مي‌باشد كه بگوييم تمام اصول گرافيكي به همراه توازن محتوايي عكس ها و نوشته در بروشور بايد رعايت شود تا مطلب و نوشته ها متناسب و خوشگل درآيند .پس بايد سعي شود تا حد قابليت و امكان نوشته ها در سطرهاي كوچك و مختصر و اثر گذار متن شود تا مخاطب از قرائت آن دلسرد و بي رغبت نشود . 
5- كالا صفحه پباده سازي بروشورها جنس برگه بروشورها بر پايه مدل پباده سازي و انعطاف پذيري حتمي جهت تا ميل كردن آن در نوع هاي يك خصوصي لايه و تعدادي لتي ،بايد انتخاب شود .بايستي در انتخاب صورت و فرم و پباده سازي مخاطب در لحاظ گرفته شود خواسته اين‌كه بدانيم اين بروشورها بيشتر دست چه كساني مي برسد و مسئله به فعاليت گيري ي چه افرادي مي باشد . 
6-لوگو و نماد كمپاني در پباده سازي بروشورها بايد اعتنا فرمائيد كه لوگو وآرم كمپاني مطلقا در لايه ي اول و رو قرار بگيرد تا مخاطب با آن آشنا شود و در ذهنش نقش ببندد .جمع اي از اشخاص براي كمپاني و يا اين كه مغازه و هر فعاليتي كه مي خواهند تبليغش را بكنند به دنبال طراحان حرفه اي مي باشند تا آن ها با نازكي و دقت طرح هايي بسيار خوشگل و جالب برايشان بزند و در چهره انتخاب مدل پيشنهادي آن را چاپ مي كنند .امروزه طراحان متعددي مي باشند كه با به كارگيري از برنامه هاي كامپيوتري طرح هايي ناب و بكر مي زنند تا فرد سفارش دهنده از ديدن آن به وجد بيايد . 
توده اي معتقدند كه هزينه كردن براي پباده سازي و ورقه مرغوب تر ،براي تبليغ از طرز بروشور و يا اين كه تراكت و غيره ولخرجي و بيش خيس كاري هست و كاري بيهوده ميباشد و نظرشان اين مي‌باشد كه كسي كه مي خواهد چيزي را بخرد يا اين كه توصيه دهد با يك متن ي معمولي مي تواند تبليغ كند ،البته ميباشند افرادي كه به واسطه ي كالا خوب و مرغوب و انصافي داشته اند قليل قليل در بازار و در شهرخود دارنده شهرت شده اند و در آمد خوبي و خير و خوبي هم داشته اند ولي اين نكته را مي بايست درنظر گرفت كه كساني كه تازه كارشان را شروع كرده اند و يا اين كه مي خواهند فروشي بخش اعظم از مرحله شهر خود داشته باشند سزاوار ترين سرمايه گذاري تبليغ كردن مي باشد و در شراي تبليغشان به رخ قشنگ و جذابي باشد مطمئنا در كار خود پيشرفتي مي نمايند . 
نكته اي كه در اينجا حائض اهميت مي‌باشد اين مي باشد كه مالك عمل و طراح مي بايست از طرح هاي تكراري و شعارهايي كه در زمينه محصولات و يا اين كه اين كه خدمت ها رقبا در بازار مي‌باشد ،به شدت جلوگيري كنند و به دنبال تيترها ،نوشته ها وطرح هاي نو و جديد باشند .حتي در صورتيكه كاهي براي تبليغات محصولي چند سال از يك جور بروشور استفاده كرده ايد وقت آن رسيده كه جور جديدي را امتحان نماييد تا مخاطبان جديدي را هم جذب نمائيد . 
دانلود تراكتحزب برگزار جشنواره هولي  امروزه چاپ هاي بروشور سه لتي از پرطرفدارترين چاپ هاست زيرا نيز كوچك و مختصر مي باشد نيز جايي براي توضيحات در لايه هاي زيرين داراست .واجب به ذكر مي باشد كه بگوييم افرادي كه وظيفه ي چاپ بروشور را برعهده مي گيرند بسته به عكس ها و طرح ها و پيشنهادهايي كه صاحب كار مي دهد از كاغذهاي مرغوب و يا اين كه معمولي به فعاليت گيري مي شود .مواقع زيادي پيش مي آيد كه فردي از جايي مي گذرد و به دست اوبروشوري داده مي شود ووقتي مخاطب آن را مي بيند بلافاصله آن را به بدور مي اندازد چون نقش و طرح آن بروشور لحاظ خواننده را براي قرائت و ديدن مقاله جذب نكرده مي باشد اما گهگاه شما جايي چه بسا روي زمين بروشوري را مي بينيد و دولا مي شويد تا آن را برداريد و مطالب آن را بخوانيد زيرا طراح آن توانسته مخاطب را با طرح و عكس و آرم و همينطور كاغذ خوب جذب نمايد تا مطالب را بخواند . 
افراد زيادي مي باشند كه براي دكان ،رستوران،بوتيك،نمايشگاه ماشين،خدمات درماني در منزل،فروش امكانات در ماني و كمك درماني ،شركت هاي نساجي و يا اين كه توليدي لباس،پتو ،حوله و يا اين كه شركت هاي فروش گونه هاي خوراكي هايي ازقبيل كيك و كلوچه و نوشيدني ها و بخش اعظمي ديگر از كالا ها و سرويس ها ،تبليغات زيادي از قبيل بيلبورد ،تبليغات تلوزيوني،آگهي ها ي خبر نامه اي،بروشور ،تراكت و كارت ويزيت ،دارند تا بتوانند محصول ها خود را در سراسر سرزمين و يا اين كه چه بسا به خارج مرز و بوم بفرستند .مطمئنا افرادي كه كالا عالي و يا اين كه خدمات خوب را با تبليغات صحيح به مشتري مي دهند اشخاصي هستند كه به زودي برهمه ي رقباي خويش چيره مي شوند و بازار را به دست مي گيرند . 
نكته :دقت داشته باشيد گهگاه بعضا از طراحان نو عمل به توصيه صاحب كار بر روي بروشورها عكس هايي غير داراي ارتباط با خدمات و يا اين كه محصول ها فروشي خود مي زنند و مخاطب با ديدن بروشور متوجه نمي شود كه اين تبليغ دقيقا براي چه گونه محصولاتي و يا اين كه خدماتي ميباشد مراد اين كه در‌صورتي‌كه مي گوييم نوشته ها مختصر و مفيد باشند يعني كامل و رسا باشند به عنوان نمونه عكسي از ايجاد ها فروشي روي بروشور باشد نه عكسي كه صرفا زيباست و از مقاله به به دور مي باشد براي مثال شركتي مي خواهد براي فروش بسكوييت تبليغ نمايد نبايد عكس گل و گياه روي بروشورش بزند و نام برند و تلفن همراه تلفن و نشاني را بزند زيرا مخاطب در اين مسئله به هيچ وجه متوجه كالاي با اهميت نمي شود . 
دانلود كارتويزيت شركتي با رنگ قرمز رنگ و سفيد  خوب تر مي باشد در حالتي كه تخفيف ويژه اي داريد به عنوان مثال براي دانشجو يان و يا اين كه كاركنان تخفيف مي دهيد و يا اين كه برايشان تسهيلاتي در لحاظ مي گيريد به طبع ذكر كنيد و در حالتي كه كمپاني خدماتي اي داريد خدمات جانبي را كه به تيتر كادو مي دهيد ذكر نماييد تا مخاطب را به خودش جلب نمايد .امروزه مردم زيادي به دنبال آف هاي فروش و تخفيف هاي ويژه ي روزهاي عيد ، مراسم هاي مذهبي ويا تغيير‌و تحول تحول فصل مي باشند تا بتوانند با هزينه ي كمتري خريد بيشتري داشته باشند .البته لازم به ذكر ميباشد كه مي بايست به طبع براي توليد ها جديد و جديد كمپاني اطلاع رساني كرد ،حتي در صورتي‌كه مدل و طرح متاع عوض شود خوب تر مي باشد در بروشورهاي تازه ذكر شود تا مشتري و مخاطب را به غلط نيندازد . طراحيكارت ويزيتصحبت انتها از آوردن طرح ها و رنگ هاس نا مرتب و در هم و برهم جلوگيري فرمائيد و تلاش شود فونت نوشته ها معمولي و يه خرده گرانقدر باشد تا هر خواننده اي بتواند آن را به راحتي بخواند و مطلب را بگيرد نه اينكه از فونت هاي سخت و تعجب آور به كارگيري شود تا مخاطب از تلاوت آن خسته شود و آن را دنبال نكند . 


برچسب: طراحي كارت ويزيت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۷:۴۹ توسط:businesscard موضوع:

سررسيد چيست؟

سررسيد يا اين كه سالنامه به صورت كتاب يا دفتر كار با انقطاع هاي متفاوت مي باشد كه مي تواند اطلاعاتي از قبيل مورخ ها ، روي داد ها ، مناسبت ها و غيره را در اختيار استفاده كننده قرار دهد محتويات سررسيد مي تواند مواردي باشد كه هر يك در تخصص كساني  طراحي بسته بندي  با شاخه هاي كاري مختلف مي‌باشد . به طور مثال سررسيد هايي با موضوعات اجتماعي ، مهندسي ، ادبي ، تاريخي ، سياسي و غيره در همين دايره مي‌باشند . در سال هاي اخير سالنامه هايي چاپ گرديده اند كه سالنامه شهدا ، عرفا ، طبيعت كشور‌ايران و جهان ، اثر ها تاريخي ، ورزشي و مهندسي از اين دسته اند . سررسيد ها اطلاعات مختلفي را در اختيار يوزرها قرار مي دهند و نيز كاربر مي تواند اطلاعاتي كه به آن نياز دارااست مانند يادداشت هاي روزمره ، كارهاي در دست مبادرت ، دريافت و پرداخت ها و شمار گوشي تلفن هاي مسئله نياز و غيره را در آن تصويب نمايد و ياور داشته باشد . اطلاعاتي سررسيد مي تواند اطلاعاتي نظير اشكال نقشه ( مرزو بوم ، جهان ، مترو ، راه و روش ها و . . .) ، ساعات رسمي ، زمان در ميان المللي ، فاصله هاي زميني و هوايي ، كد تلفن هاي داخلي و فرنگي ، تلفن هاي ضروري و غيره را در اختيار ما قرار مي‌دهد كه مي تواند براي كاربران زياد اثر گذار و كاربردي باشد . سررسيد ها با فرمت هاي متفاوت تاريخي پباده سازي و ايجاد مي شوند كه هركدام فضاي متفاوتي را جهت يادداشت موارد در اختيار ما قرار مي دهد بر فرض نمونه سررسيدي با مورخ نگاري يك روز در يك صفحه مي تواند به استثناي مواردي مثل تاريخ سال و ماه و روز نسبتاً فضايي به ميزان تمام برگه را جهت ثبت و يادداشت داده ها به ما بدهد و از سوي ديگر در سررسيد هايي با فرمت ماه در دو برگه فضايي براي يادداشت و ثبت اطلاعات باقي نمي ماند . تاريخ نگاري در سررسيد به معني دسته چينش تاريخ در هر ورقه از سررسيد ميباشد . 


مورخ نگاري هاي گوناگون سررسيد كه به چهره عمومي قضيه به كارگيري قرار مي گيرند عبارتند از : سررسيد هاي روزانه جمعه جدا كه در آن هر روز يك صفحه غيروابسته را به خويش اختصاص مي دهد و مناسب افراديست كه براي تصويب مطالب خويش در روزهاي تعطيل نيز به فضايي همچون ديگر روز هاي هفته نياز دارند . به طور همگاني تعداد فرم در سررسيد هاي روزمره جمعه قطع 23 فرم چاپي و صحافي مي باشد كه اكثر وقت ها با داده ها ابتدايي و صفحات ضميمه انتهايي به 24 يا اين كه 25 فرم نيز مي رسد كه خود موجب كلفت شدن سررسيد مي گردد . سررسيد هاي روزانه پنج شنبه جمعه با هم در تاريخ نگاري اين سررسيد بجز روزهاي پنج روز شنبه و جمعه كه در يك صفحه قرار دارا هستند ساير روزهاي هفته هر يك در كاغذ اي مستقل مي‌باشند . در ميهن ما روز هاي جمعه تعطيل و روز هاي پنج روز شنبه نصفه وقت كاري محسوب مي شود لذا اكثر وقت ها يوزرها در اين دو روز به فضاي چنداني براي درج مطالب نيازي ندارند ، همين امر موجب مي شود 52 ورقه از سررسيد كه روز هاي پنج شنبه و آدينه را در خويش جاي داده و از حجم سررسيد توليد گرديده ناچيز مي شود كه خويش اثر مستقيمي در قليل شدن تعداد فرم چاپ ، صحافي و خريد صفحه و در غايت ذيل وارد شدن قيمت آخري كالا دارااست . 
سررسيد دو روز در يك صفحه در هر صفحه از اين سررسيد 2 روز هفته جانمايي مي شود با اين استثنا كه روز هاي چهار روز شنبه ، پنج روز شنبه و آدينه آن در يك صفحه قرار مي گيرند . عامل استثناي سه روز انتها هفته اين است كه هر يك هفته از تاريخ در سه ورقه از سررسيد قرار بگيرد . اين كار موجب مي شود تعداد فرم سررسيد كمتر گرديده و همينطور از لحاظ گرافيكي تمام هفته هاي سال از يك سمت آغاز شوند و هم كالا آخري با ارزش تحت تري در اختيار متقاضي قرار گيرد . 
سررسيد هفته شمار در اين مدل هر هفته از سال در دو برگه روبروي نيز قرار مي گيرند . و اين قابليت و امكان را به اجرا كننده و ايجاد كننده مي دهد كه در بقيه صفحه هاي سررسيد از مواقعي مثل يادداشت ، كارهاي در دست مبادرت ، شيت هاي رسم ، اطلاعات فني و مهندسي و غيره را قرار دهند كه به همين دليل به آن‌ها سررسيد هاي دستيار هفتگي هم گفته مي شود . 
سررسيد هاي ماه شمار پباده سازي و تاريخ نگاري سررسيد هاي ماه شمار به صورتي هست كه هر ماه از سال در يك يا اين كه دو برگه روبروي نيز قرار مي گيرد .كه معمولا در جلد هاي ارگانايزر چند كاره با قفل هاي كلاسوري در كنار كاغذ هاي يادداشت ، عمل هاي در دست اقدام ، شيت هاي رسم ، اطلاعات مهندسي ، قرار و ملاقات و . . . قرار مي گيرند . كه مطلوب كساني مي‌باشد كه مي‌خواند در كنار ساير اين موارد تاريخ را نيز به فيس فشرده داشته باشند . 


برچسب: طراحي بسته بندي،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۴:۴۸ توسط:businesscard موضوع:

مشكلات و موارد قانوني در فاكتور

فاكتورهاي خريد و فروش، سندي براي اثبات انجام داد و ستد مي‌باشند . اين سندها هر چند در چهره رعايت مورد ها مشخصي به عنوان فاكتور قانوني شناخته شده و از طرف سازمان كارها مالياتي مورد تاييد هستند؛ ولي از سوي محاكم حقوقي به تيتر يك سند معمولي تلقي گرديده و فقط به عنوان يك سر نخ يا شاهد زمينه دقت قرار مي گيرند . در اين نوشته به محاسبه مشكل‌ها و موارد رسمي در فاكتور پرداخته گرديده ميباشد .  طراحي كارت ويزيت
موردها قانوني اضطراري در فاكتور وجود بعضي موارد و درج  برخي از داده ها در فاكتور ضروري هست . در واقع فارغ از وجود اين موارد، فاكتور از وضعيت قانوني خارج گرديده و فاقد اعتبار لازم خواهد بود . اين نكات كه در مقررات وزارت امور اقتصاد و بودجه درج شده، مشتمل بر موردها زير است: تصويب تاريخ: معمولا محل تصويب مورخ تحت شماره سريال فاكتور ميباشد . وجود مورخ در فاكتور، دوران انجام داد و ستد را معلوم مي‌كند؛ و داراي توشه حقوقي بالايي هست . 
شماره سريال: اين شماره كه در هر فاكتور يكتا است؛ تطابق برگه‌هاي متعدد فاكتور با يك‌ديگر را ممكن ميكند . همينطور دنباله‌دار بودن اين شماره سريال‌ها در فاكتورهاي متوالي، از نظر مميز مالياتي فراوان با اهميت است . 
ويژگي ها فروشنده و خريدار: طبيعي هست كه هرچقدر اين مشخصات كامل‌تر وارد شود؛ فاكتور شما از اعتبار بالاتري برخوردار خواهد بود . داده ها شناسنامه‌اي، مورخ تولد، شماره ملي و… از گزاره اطلاعاتي است كه بايستي در فاكتور درج شود . 
ويژگي ها كالا يا اين كه خدمت: هر فاكتوري براي فروش كالا يا خدمتي عرضه مي‌گردد . در فيض دوچندان اصلي ميباشد كه دقيقا معين شود كه چه محصول يا خدمتي ارائه گرديده است . در اين مورد اگر كالاي مدنظر دارنده پيچيدگي‌هاي خاصي است؛ بهتر مي باشد تا جاي ممكن ويژگي‌هاي آن تعريف شود . 
درج قيمت: اين بخش بايستي بر شالوده بها يك واحد و قيمت كل ثبت شود . در لبه درج قيمت وضعيت و گونه پرداخت نيز دوچندان حساس است . در صورتيكه پرداخت به صورت غير نقد است؛ بايد به‌طور ظريف شيوه و زمان‌بندي پرداخت معلوم شود . 
مهر و امضا: در نهايت مهر و امضاي فروشنده و خريدار از مهمترين عناصري ميباشد كه به اين گواهي اعتبار مي بخشد . 
مشكل‌ها و مورد ها قانوني در فاكتور مورد ها قانوني موءثر در فاكتور فاكتور يك عدد از پركاربردترين اشكال مدرك معمولي در في مابين افراد جامعه مي باشد . افراد، روزمره و به ادله خريد و فروش‌هاي گوناگون تعدادي فاكتور دريافت ميكنند . بخش اعظمي از اين فاكتورها، فاكتورهايي است كه به ياري صندوق فروشگاهي ارائه شده مي‌باشد . در بعضا مورد ها و كالاهاي مهم‌تر هم فاكتورهاي پرينت شده و دست‌نويس ارائه ميشود . با اين وجود همان‌طور كه در اولِ مطلب گفته گرديده است؛ فاكتورهاي فروش، در هر حالي يك مدرك مورد اتكا در محاكم حقوقي نيستند . در سود براي بهبود چنين سندي و ارتقاء اعتبار حقوقي فاكتور، به‌خصوص در جريان معاملات با ارزش بالا و يا شرايط پرداخت اقساطي، روش‌هاي خاصي قضيه دقت قرار مي گيرد . از جمله اين روش‌ها دريافت اثر انگشت در كنار امضا، دريافت دست‌خط فروشنده و خريدار مبني بر قضيه اصلي تعهد شده، اخذ محاسبه ضمانت در فيس فروش قسطي و… است . 


خلل ها ناشي از فاكتورهاي ناقص و غيررسمي خريد و فروش مدام با شبه همپا مي باشد . گاهي فرآورده اخذ گرديده با آنچه خريداري گرديده مختلف مي‌باشد . گهگاه در مقدار و وزن كالاي دريافتي تقلب رخ مي‌گيرد . گهگاه هم خريدار حاضر به انجام تعهدات مالي خويش در قبال كالاي خريداري شده نميباشد . 
شده است؛ مي‌تواند در پيگيري امور از محاكم قضايي زياد اثر گذار باشد . در واقع تنها فاكتوري قابل ارائه به دادگاه مي‌باشد كه جزئيات كاملي از موقعيت و طرفين داد و ستد در آن درج گرديده باشد . همچنين وجود ضمانت‌هاي لازم در كنار فاكتور رسمي، از پاراگراف ادله‌هاي مهمي مي باشد كه در صادر شدن راي دادگاه زياد اثر گذار خواهد بود . 
فاكتورهاي ناقص و غيرقانوني از حيث اداره كارها مالياتي هم فاقد اعتبار مي باشند . در نتيجه در صورتي كه فاكتورهاي يك كسب‌وكار داراي ويژگي‌هاي فاكتور رسمي نبوده و داده ها آن‌ها بدون نقص نباشد؛ طبق ضابطه و به گزارش مميز مالياتي محاسبه كننده، با جرايم سنگين مواجه خواهند شد . جرايمي كه معمولا از مقدار قانوني پرداخت ماليات هم اكثر خواهد بود . 
در غايت يك فاكتور ناقص قادر است مقدار اعتنا سيستم حسابداري داخلي را كاهش دهد؛ و مجموعه مديريتي و مالي را در گير تصميم‌گيري‌هاي خطا نمايد . 


برچسب: طراحي كارت ويزيت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۶:۳۱ توسط:businesscard موضوع:

داشتن بسته بندي مناسب براي محصولات


فارغ التحصيلان اخبار و روي داد ها آكادمي ديجيتال بهار انتشارات آلبوم تصاوير كاتالوگ عصر ها مجال هاي شغلي مطالب مديريتي داشتن بسته بندي مطلوب براي محصولات بسته بندي يك جنس زمان خوبي براي نشان دادن برند يك شركت ميباشد . طراحي كارت ويزيت  در اين مقاله يك‌سري استدلال ارائه خواهد شد كه در ساختن يك بسته بندي مناسب فراوان تاثير گذار هستند: 1) زيبايي شناسي هوشمندانه: هر جور تصميم گيري زيبايي شناختي مي بايست مبتني بر يك منطق يگانه باشد . به عبارت ديگر، زيباسازي بسته بندي تنها به اين مراد كه بسته بندي زيبايي داشته باشيم، استراتژي نيكي به شمار نمي رود . هر بسته بندي بايد امتدادي از فعاليت برندينگ شما باشد . داستان، جايگاه، شخصيت و ميزان دارايي هاي درحال حاضر و آتي برند مواقعي ميباشند كه تمامي بايد در يك بسته بندي مد حيث گرفته شوند . 
2) اولويت بندي مطالب: قرار دادن اطلاعاتي كه مشتريان و يا اين كه مصرف كنندگان بايد ببيند در بيشينه و كمينه ي دما جايگاه، يك ضرورت حياتي در به وجود وارد شدن بسته بندي اثر گذار مي‌باشد . در تراز دوم بايستي مطلبي ذكر شود كه مخاطب را مشغول خود كند، در بهترين حالت، شما مي توانيد بگوييد كه جنس شما چيست، چطور از رقباي خود متمايز مي شويد و چرا بايد جنس شما را خريداري كنند . البته ايم بخش بايد بسيار كوتاه و تاثير گذار باشد كه امكان خواندن آن فقط در يك سري لحظه براي مشتري وجود داشته باشد . 
3) محتواي مناسب: بايد اطمينان حاصل فرماييد كه آنچه در بسته بندي هاي شما ذكر مي شود، وسوسه كننده، موثر و متناسب است . دوچندان داراي اهميت مي‌باشد كه پباده سازي بسته بندي هاي شما با محتواهايي سرگرم كننده يار باشد كه نشان دهنده شخصيت يا اين كه ماجرا مارك شماست . به اين مفهوم كه در‌صورتي‌كه برنده شديد و مشتري آن‌گاه از ديدن بسته بندي وارد تارنما شما شد، هماهنگي ميان بسته بندي و مارك شما نقش تقويت كننده را ايفا كند، نه اينكه باعث گيج شدن شخص شود . همچنين، خاصيت مشغول كننده بودن بسته بندي بايد با خصوصيت اطلاع رساني ياور باشد، يعني اطلاعات اثرگذار و آنچه كه وجه تمايز شما بشمار مي رود تيتر شود . 
4) هزينه عاقلاانه: طبيعتاً هرچه كه هزينه بيشتري صرف پباده سازي بسته بندي خود كنيد، سود بهتري بدست خواهد آمد . اما، يك بسته بندي خيلي گران و پرهزينه، مي توانيد تاثيري منفي بر كل كسب و فعاليت شما داشته باشد . با اين درحال حاضر درصورتي كه شما مي توانيد از پس اين هزينه برآييد، خلل بزرگي بوجود نخواهد آمد، اما در غير اين چهره نبايد فشاري به نصيب هاي ديگر وارد شود تا هزينه اين بخش تامين گردد . بسته بندي با بها مناسب و ظاهري خوشگل مدام قابليت و امكان پذير است . 
5) با متخصصات مشورت كنيد: بطور ويژه، صاحبان كسب و كارهاي طفل به سختي مي تواند به فرآيند بسته بندي نگاهي عيني و واقع بينانه داشته باشند . كسب و فعاليت آن ها همانند كودكشان مي‌باشد و مي خواهند مطمئن شوند هدفي كه دارا هستند از سوي ساير فهم و شعور مي شود . بنابراين ممكن مي‌باشد كه در زمينه نحواه بسته بندي نيز با تعصبات و اصرار هاي يگانه خود عمل كنند . البته در واقع بايد نظرات اشخاص متخصص در اين قضيه را نيز جويا شد و از آنها امداد گرفت . 
6) عملكردي منطقي و كاربردي: هر بسته بندي مي بايست به جنبه هاي منطقي و عملي هم دقت كافي نشان دهد . به عنوان مثال، فضاي قفسه هاي دكان ها مسئله مهمي هست . هر فروشنده صرفا مي تواند اندازه محدودي از فضا به توليد ها شما اختصاص دهد . براين اساس داراي اهميت هست كه شيوه بسته بندي ها به جور اي باشد كه به نيكي در جايگاه ها قرار گيرند، بدون اينكه فضاي زيادي را اشغال كنند و يا اين كه با هر توشه لمس شدن به وسيله مشتري احتمال افتادن داشته باشند . 
7) تمايز: انتقال احساس تمايز صرفاً مدام بهترين منش نيست . براي مثال، محصولاتي كه مصرف بهداشتي و پاكيزگي دارند، هميشه در بسته بندي هاي سپيد ارائه مي شوند تا نشان دهنده ماهيت پاكي باشند، بنابراين چنين محصولي با يك بسته بندي تيره و تداعي كننده كثيفي مي تواند دقت اشخاص را جلب كنند البته به احتمال زياد روي تصميم آن‌ها براي خريد اثر معكوس خواهد داشت . اعتنا به اين نكته اساسي ميباشد كه، هميشه شيوه براي مختلف بودن وجود داراست اما بايستي براي آن استراتژي خاص و قابل قبولي داشت . 
8) اجتناب از بمباران اطلاعاتي مشتريان: محصول ها شما به احتمال مضاعف ويژگي هاي بخش اعظمي دارا‌هستند كه مي توانيد به مشتري هاي خود سفارش دهيد، به عنوان مثال: يك فروش فوق العاده، مرغروبيت و پيشينه اي كه پشت مال وجود دارد . با اين كه خيلي دور از ذهن نيست كه برندها بخواهد تا آنجايي كه امكان دارد به مشتريان خويش اطلاعات بدهند اما، به عنوان يك قانون كلي، هرچه كه اطلاعات بيشتري در بسته بندي ها به مخاطب ارائه شود، احتمال مشغول شدن مشتري با آن هم كمتر مي شود . مشتريان گنجايش توجه محدودي دارا‌هستند و به محض اين كه از دور ببينند كه دقت زيادي از آنان طلب مي شود، عقب نشيني مي نمايند . بنابراين، برندها بايستي مقدار داده ها محدودي را در پباده سازي بسته بندي خويش قرار دهند . شايسته ترين اتفاقي كه مي تواند بيافتد اين مي باشد كه بسته بندي شما منجر به جلب توجه، سپس خريد و يا اين كه بازديد از تارنما شما، در صورتي كه تارنما داشته باشيد شود . بنابراين شما مي توانيد پس از ورود اشخاص به وبسايت، اطلاعات بيشتري به آن‌ها بدهيد . 


برچسب: طراحي كارت ويزيت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۱:۱۲ توسط:businesscard موضوع:

آشنايي با ماشين تحرير

خودرو تحرير ابزاري ميباشد همانند كي برد هاي امروزي كه مي بضاعت با فشردن كليدهاي آن، عبارات را روي كاغذ چاپ كرد . اتومبيل تحرير دو مدل الكتريكي و مكانيكي دارااست كه مزيت مكانيكي آن نسبت پباده سازي كاتالوگ به نوع الكتريكي اين مي باشد كه چه بسا بدون به نياز به برق در كليه جا قابل استفاده مي‌باشد .  طراحي كاتالوگ


تاريخچه اتومبيل تحرير اين اتومبيل در سال ۱۸۷۰ ميلادي روانه بازار گشت و يك عدد از نيازهاي شركت ها و اداره ها دولتي و سري شد و كم كم تا تاريخ ۲۰۰۰ از چرخه بازار حذف گرديد . علت خروج اين ماشين از بازار، بروز ويرايشگرهاي متني در آبادي سال ۱۹۸۰ كه روي كاميپيوترهاي شخصي نصب و اجرا مي شد و از آن پس مردم نياز به خودرو هاي تحرير در بازار شم نمي كردند . 


او‌لين دستگاه تايپ به وسيله هنري ميل در سال ۱۷۱۴ ميلادي ابداع عمل شد . بعدها كريستوفر لتم شولز ( Christopher Latham Sholes ) به هم پا دو همكارش اين دستگاه تحرير را ارتقا دادند و اولين ماشين تحرير او در سال ۱۸۷۳ با نام تجاري رمينگتون وارد بازار شد . دكوراسيون كليدهاي رمينگتون براي خود يك جور منشا شد به طوري كه چيدمان كاغذ هاي كي برد مدرن نيز همانند اتومبيل تحرير رمينگتون مي باشد . 
ماشين تحرير نقش بسزايي در رشد و ورود زنان به بازار و جامعه داشت . دليلش هم زنانه شدن شغل ماشين‌ نويسي در جامعه ها بود . عمل با ماشين تحرير، علي رغم تمامي تبعيض‌ها و تحقيرهاي زنان باعث شد كه آن ها بيش از پيش وارد دنيا كار شوند و از كنج خانه هايشان بيرون بيايند . 
تعدادي شركتي كه سازنده اين خودرو ها بودند عبارت اند از: IBM imperial typewriters شركت اليور كمپاني آندروود شركت اسميت كورونا مطلقا بخوانيد سايز كارت ويزيت استاندارد و سايز كارت ويزيت مربع هنوز كه كه هنوزه نويسندگان و هنرمندان متعددي از ماشين تحرير استعمال مي نمايند . هنرمنداني مانند وودي آلن، پل استر و مارتين اسكورسيزي . 


در تصاوير زير دو مثال از اتومبيل هاي تحرير كمپاني IBM را مي بينيد . 


برچسب: طراحي كاتالوگ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۸:۱۷ توسط:businesscard موضوع:

كارت ويزيت خوب چه ويژگي هاي دارد؟

داشتن يك كارت ويزيت موثر، عمل بي آلايش اي نمي باشد به اين استدلال كه ليست اسم و داده ها تماس شما بايستي در يك كارت كوچك جاي بگيرند . در حقيقت، هزاران راهكار براي پباده سازي كارت ويزيت وجود داراست كه مربوط به  طراحي كارت ويزيت  اطلاعاتي مي باشند كه شما مي خواهيد در كارت ويزيت خود قرار دهيد و چه بسا شيوه هايي كه مي توانيد كارت ويزيت خودتان را پر رنگ فرمائيد . در اين مقاله همت داريد توضيح دهيم كه كارت ويزيت عالي چه خصوصيت هايي دارد؟ درصورتي كه در پباده سازي و تهيه كارت ويزيت خود كوتاهي كنيد، احتمالاً مشتريان خويش را از دست داده و كارت شما قبلي از برقراري يك ارتباط از في مابين خواهد رفت و به بضاعت شما براي برقراري ارتباط مفيد آسيب خواهد رساند . 
اين هفت قانون كارت ويزيت عالي را دنبال فرماييد تا اطمينان حاصل فرمائيد كه كارت ويزيت شما براي كسب و كارتان مثمر ثمر خواهد بود . شامل مهم‌ترين داده ها باشد اغلب ما وسوسه مي شويم كه ميزان فونت نوشته هاي روي كارت را كوچك خيس كنيم و تا جايي كه مي توانيم داده ها متفاوت بر روي كارت ويزيت قرار دهيم . كارت هايي كه شامل داده ها ضروري (همچون نام، عنوان، اسم تجاري، تلفن، ايميل، وب سايت)، آيدي كانال هاي اجتماعي، فهرست جامع سرويس ها و شعار تبليغاتي هستند، به طور حتم دقت مشتريان را به حافظه حجم بالاي اطلاعات از دست مي دهند . در حالتي كه مي خواهيد به مقدار كافي حيث مشتري را جلب كرده و در ياد او ماندگار باشيد، كارتي موجز و مختصر پباده سازي فرماييد . 
فونتي خوانا تعيين نماييد فونت هاي جذاب سرگرم كننده هستند، اما براي كارت شما معمولا مطلوب نخواهند بود . اطمينان حاصل فرمائيد كه فونت هايي كه در كارت ويزيت خود استفاده مي كنيد، به هيچ وجه كوچك، ناخوانا يا تحريف گرديده نيستند . فونت متن هاي كارت ويزيت بايستي خوانا باشد . در صورتي‌كه تمايل داريد كه كارت تان ديدني تر به حيث رسد اين فرمان را با پباده سازي توانا نشانه تجاري شركت خود محقق سازيد . 
اجتناب از پوشش كامل امروزه چاپ كارت ويزيت هاي مقرون به صرفه، با نوشته ها و طرح هاي متنوع در هر دو طرف كارت بسيار رايج هست . اما از پوشش بي نقص هر فضاي خالي بر روي كارت خويش اجتناب نماييد، مگر اين كه واجب باشد . 
براي خواننده يادداشت كردن هر نكته اي بر روي كارت شما به مراد عدم بيماري آلزايمر در كارتهايي با رنگ تيره، فرآورده براق يا اين كه فوق العاده به هم ريخته و بدون فضاي خالي ممكن نيست . 
كارت ويزيت خوب دارنده چاپ فن اي است در حالي كه مي توانيد كارت خود را در خانه با چاپگر هاي معمولي چاپ نماييد البته تلاش نماييد از شايسته ترين صفحه و دستگاه استفاده جوييد . چه بسا روش حل خوب تر اين ميباشد كه كارت ويزيت الكترونيكي را تعيين نماييد تا ماندگارتر و جالب خيس باشد . 
كارت ويزيت خوب چه ويژگي هاي دارد؟ كارت ويزيت عالي چه ويژگي هاي دارد؟ طراحي بر طبق حيث مشتري اگر كسب و كار گوناگون داريد، ممكن است از جلو و پشت كارت ويزيتتان براي مقاصد گوناگون به كار گيري كنيد . در بعضي موارد، هنگامي كه اين دو كسب و كار مكمل يكديگر ميباشند يا اين كه با هم داراي ربط مي باشند، ممكن مي باشد عملي باشد . 
با اين حال، درصورتي كه شما دو هويت مخالف داريد بايد از سردرگمي جلوگيري فرماييد و به طور بي واسطه و مطلوب براي هر مخاطب كارتي متمايز پباده سازي فرمائيد . 
پباده سازي كارت ويزيت عالي اختصاصي به شخص اما ساده رويه هاي بخش اعظمي وجود دارااست كه كارت خود را در هنگام پباده سازي متمايز فرمائيد . كارت هاي كه دارنده ويژگي هايي مانند گوشه هاي گرد، مقدار هاي غير معمول، طلاكوب، و غيره هستند، يك كارت بي آلايش را به بروشوري كوچك تبديل مي نمايند . ولي اين مورد ها مطلوب نميباشد . شما مي بايست همت كنيد كه علامت تجاري تان بر روي كارت بدرخشد . 
شعار تبليغاتي طراحي كارت معمولي بدان مفهوم نيست كه شما هيچ شعار تبليغاتي براي جلب نظر مشتري نداشته باشيد . با پيامي كوتاه براي مخاطب خود، آن ها را محو كارت تان كنيد و با اطلاعات اثرگذار و مختصر كارت خويش را به ياد ماندني فرمائيد . 


برچسب: طراحي كارت ويزيت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۶:۴۶ توسط:businesscard موضوع:

كارت ويزيت اولين برداشت از برند شما

كارت ويزيت اولين برداشت از برند شما كارت ويزيت، يكي از همگاني ترين و حساس ترين ابزارهاي تبليغات و بازاريابي مي‌باشد كه تقريبا كليه دسته از كسب و كارها از آن استعمال مينمايند .اين روزها با تغييراتي كه در سبك زندگي مردم ساخت گرديده يا به عبارتي استفاده از بازاريابي آنلاين ، كارت ويزيت تا حدودي كاربرد خود را نسبت به قبل از دست داده . البته به حيث مي برسد كماكان يكي از بايد هاي دنياي بازاريابي و تبليغات به حساب ميايد، به شرطي كه پاره اي هدفمندتر و با برنامه ريزي خوب تر از آن استعمال كنيم .در ادامه توضيح خوا‌هيم كه چرا كارت ويزيت كاربرد خود را تا حدودي از دست داده و چطور ميتوان با پاره اي هوشمندي،   طراحي كارت ويزيت كماكان از آن استفاده موثر كرد .به دور پرتاب كردن اوراق تبليغاتي تبديل به يك عادت شده استمتاسفانه يكي از مطرح ترين معضل هاي بزرگ تبليغات كاغذي، اين ميباشد كه به دور ريختن آنها تبديل به يك امر معمولي گرديده و به چشم بارها چشم ايم كه از اين دست گرفته ميگردند و از آن دست بدور ريخته ميگردند . از اين رو، شما بابت طراحي و چاپ كارت ويزيت تان پول پرداخت كرده ايد و در بعضا موارد براي توزيع آن نيز هزينه كرده ايد، البته به محض وصال به دست مخاطب، به دور ريخته مي گردند . و ما اسم اين را تبليغات هدفمند نميگذاريم!بهتر است كه كارت ويزيت خود را براي اشخاصي كه در دايره ي كوچك تري به دور شما مي آيند چاپ فرماييد . افرادي كه از دفتر كار/فروشگاه يا اين كه … شما بازديد و خريد مينمايند يا اين كه اشخاصي كه خريد نكرده اند البته براي خريد در آتي رقبت نشان وارد ميكنند . كارتتان را به كسي كه آمده نشاني بپرسد ندهيد . 


برچسب: طراحي كارت ويزيت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۳:۵۷ توسط:businesscard موضوع: